+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
Ceník kanceláře obchody
 

Novinky

20
březen
2019

Kolik času trávíte v práci? 8 hodin denně nebo i více? A jste se svým pracovním zázemím spokojeni? Umíme pro vás vytvořit takové prostory, ve kterých je úspěch téměř zaručen! V HOUSE 64 nabízíme mimo jiné také kanceláře propojené se sklady různých rozměrů

Pojďte být úspěšní!

Naše okolí nás ovlivňuje mnohem více, než jsme ochotni si připustit. Nálada, pracovní výkon, hlad, únava – za naše rozpoložení do značné míry může prostředí, ve kterém se nacházíme. Jestliže máte nevyhovující kancelář, špatné zázemí a k tomu sklad kdesi daleko, kam je složité přijet i zaparkovat, pak se nedivte, že je váš pracovní výkon nevýrazný a vracíte se domů se špatnou náladou. Pojďte to změnit! Vyberte si prostředí, které vás bude inspirovat, obohacovat a bavit! Prostředí s promyšlenou funkčností, praktickými detaily a variabilním využitím! Prostředí, které nabízí reprezentativní části i skladové či výrobní zázemí.

Showroom, sklad i kancelář v jednom

Trendem v současném podnikání je praktické propojení retailů, showroomů,  skladů i kanceláří. Vše pak máte po ruce, o všem přehled a zákazníky můžete rychle obsloužit bez zbytečných průtahů. Propojení kanceláře a skladových prostor nebo potřeba reprezentativního zázemí firmy jsou hlavními důvody při hledání malých skladovacích prostor propojených s kanceláří či showroomem. Často je toto propojen ideální pro vzorkové prodejny, výdejní místa nebo zázemí e-shopů. Vhodné jsou také jako maloobchodní i velkoobchodní prodejny, autosalony nebo vzorkovny. Malé skladovací prostory často také slouží k uskladnění majetku nebo věcí, které není možné nechávat v kanceláři nebo domácnosti. Jedná se obvykle o archivy dokladů, zásoby či drobné zboží pro eshop. Díky vhodnému skladu pak zůstává kancelář či jiný komerční prostor reprezentativní. 

S námi máte vyhráno

Skupina CREAM je dlouholetým odborníkem na komerční nemovitosti a neustále sleduje dění na trhu a analyzuje nabídky obchodních, komerčních, skladových a výrobních objektů, včetně developerských projektů ve výstavbě. Díky tomu umí doporučit správné kroky, směřující k maximálnímu uspokojení požadavků klienta. Využijte naše služby zkušených realitních specialistů a ušetřete svůj čas i peníze.

 
19
únor
2019

Zatímco budova HOUSE 64/II už naplno žije obchodním duchem, v části HOUSE 64/I se těšíme na další nové spokojené klienty. Přijďte se pokochat dokonalým zázemím pro svou firmu. Interiér rádi upravíme dle vašich představ a požadavků. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci připravené také pro sklady i pro případnou menší výrobu. Vhodné jsou jak pro začínající podnikatele, tak pro zralé společnosti.

Objekt je nejen reprezentativní, ale díky promyšleným detailům také velmi praktický na užívání. Nabízí různé velikosti kanceláří a skladových či výrobních prostor, které jsou harmonicky propojeny chodbami a společným prostorem s kuchyňkou i toaletami. Samozřejmostí je osobní i nákladní výtah či nakládací rampa.

U nás se rozhodně nebudete stresovat kvůli nedostatku manipulačního prostoru před budovou nebo hledáním parkovacího místa! Práce v HOUSE 64 je jednoduše na pohodu. Prostory k pronájmu se nachází na všech pěti podlažích, přičemž pro sklady a výrobu je určeno vždy 1 240 m² na druhém, třetím, čtvrtém a pátém podlaží.  

A jaké další benefity nabízí skladové a výrobní prostory?

-        lukrativní adresa téměř v centru Zlína na okraji bývalého Baťova areálu

-        frekventovaný prostor se snadnou dostupností

-        90 venkovních a 36 krytých parkovacích míst

-        v dosahu je veškerá důležitá infrastruktura: zastávka MHD, vlakové i autobusové nádraží, pošta, bankomat, státní instituce, poliklinika, restaurace, obchody apod.

-        vzdušnost a světlost díky proskleným plochám

-        osobní výtah

-        energetická úspornost

-        společná recepce s obsluhou

-        bezbariérový vstup

-        protipožární zabezpeční

-        nakládací rampa

-        nákladní výtah s nosností 4 200 kg

-        světlá výška stropů: 4,2 m

-        zatížení podlah: 350 kg/m²

-        skladové a výrobní prostory: 2.NP = 1 240 m², 3.NP = 1 240 m², 4.NP = 1 240 m² , 5.NP = 1 240 m²

 
17
duben
2018

Pro zájemce o pronájem prostor v budově HOUSE 64 jsme nově připravili kancelářské jednotky ve dvou velikostních řešeních 26 m2 a 46 m2 v 5. nadzemním podlaží. Prostory lze rozmanitě variovat a vzájemně propojovat a získat kancelářskou plochu 100 - 120 m2 i větší, dle potřeby. Nabízíme i možnost pronájmu zasedací místnosti pro nájemce / klienty za cenu 100 Kč/hod.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás na tel. +420 573 776 333 nebo emailu obchod@creamre.cz pro více informací!

 
2
červen
2017

Jedno křídlo HOUSE 64 je již téměř zabydlené firmami z různých oblastí a oborů, v tom druhém aktivně probíhá kompletní rekonstrukce. V 1. nadzemním podlaží HOUSE 64/1 čile pokračují stavební práce, od července je v plánu realizace nové fasády. Obchodní jednotky v 1. NP tak budou připraveny k pronájmu od září 2017. Pokud hledáte jedinečné prostory pro vaši kancelář, showroom, provozovnu nebo sídlo firmy, které nadchnou vás i vaše zákazníky svou industriální tváří v kombinaci s útulnými moderními prvky splňujícími nároky 21. století, pak je budova HOUSE 64 správnou volbou!

Neváhejte a kontaktujte nás s vašimi požadavky na pronájem prostor, naši architekti vám připraví dispoziční řešení dle vašich představ. K dispozici zbývá posledních 500 m2 obchodních ploch!

 
23
květen
2017

Představujeme vám Studio Elements, které nedávno otevřelo své centrum právě u nás v budově HOUSE 64.

Studio Elements představuje zcela nový, moderní koncept showroomu koupelnové, topenářské a interiérové techniky. Showroom vznikl ze spolupráce firmy Gienger, která se zabývá technickým zařízením budov, a výrobce nábytku pro celý interiér, firmy HANÁK NÁBYTEK. Klienti tak najdou v centru širokou nabídku koupelen, kuchyní, interiérových dveří, vytápění a povrchových materiálů. O vizuální stránku centra se postaral architekt Jan Linhart ze studia Co 15, který vytvořil v interiérech baťovské tovární budovy působivé a inspirující prostředí.

Přijďte se přesvědčit o nepopsatelné atmosféře na vlastní oči a také si prohlédnout výjimečnost centra, kterým je bezesporu funkční domácí wellness se saunou, parním boxem a masážní vanou. Osaháte si a vyzkoušíte technologie, které můžete mít i u sebe doma. V budově HOUSE 64 jej najdete hned v přízemí a poznáte ho už z dálky.

Elements - vše pro koupelnu a vytápění můžete sledovat také na Facebooku nebo webu www.elements-cz.cz a tak vám neunikne žádná novinka .

 
24
duben
2017

Fandíme nevšedním studentským projektům. Proto jsme se rozhodli letos podpořit také akci PechaKucha Night Zlin plnou přednášek nejen ze světa architektury, fotografie a designu. Mezi řečníky se vedle Janka Rubeše, Adama Gebriana a dalších objeví i náš marketingový guru Petr Stuchlík. Již tuto středu 26.4. ve 20.20 hod. u nás na HOUSE 64! Více info na PechaKucha Night Zlin event.

 
17
březen
2017

Našim klientům vycházíme maximálně vstříc a připravujeme obchodní prostory na míru. Každý má jinou představu a potřeby, někdo hledá malý prostor pro obchůdek, jiný zase velkolepé prostory pro showroom. V HOUSE 64 si můžete pronajmout obchodní prostory od 27 do 1200 m2. Sdělte nám vaše požadavky a naši architekti připraví dispoziční i velikostní řešení dle vašich představ.

Zavolejte manažerovi na +420 573 776 333 a dohodněte si termín vaší schůzky s prohlídkou prostor!

 
9
březen
2017

Pokud provozujete e-shop, určitě řešíte otázku skloubení kancelářských a skladovacích prostor. Ideálním řešením je mít vše na jedné adrese. Přesně tuto možnost 2v1 vám HOUSE 64 nabízí, záleží jen na vás, jak velké prostory potřebujete. Podívejte se na nabídku, kde naleznete kanceláře od 19 m2 po více jak 1000 m2 a sklady od 36 m2 do 689 m2. Kontaktujte nás pro více informací.

Volejte +420 573 776 333 nebo pište na obchod@creamre.cz a dohodněte si schůzku s prohlídkou kanceláří a skladových prostor HOUSE 64 ještě dnes!

 
1
prosinec
2015

Velkoprodejna elektro materiálu otevřela novou pobožku v budově HOUSE 64 v areálu Svit ve Zlíně! Přijďte se podívat!

 
10
září
2015

Připravili jsme pro vás koncept dostupných kanceláří s industriálním šarmem. Vyberte si svou ideální kancelář v budově HOUSE 64. Jednotky lze libovolně propojovat a přizpůsobit vaší firmě a růstu.

 
House 64 - Kanceláře a obchodní jednotky - Budova po kompletní rekonstrukci - Jako v New Yorku … ale s atraktivní cenou - Veškeré služby na dosah ...
Nabídka komerčních prostor - Katalog jednotek - Pronájem nebytových prostor - Lokalita - google a občanská vybavenost - Industriální srdce Zlína
Kontakt - Developer - Novinky
Ochrana osobních údajů
×
Jsme již v kontaktu?
Náš zrychlený přístup Vám pro příklad umožní zobrazení aktuálních cen a stažení karet bytů. Pokud jste již poptali jednotku již v minulosti, zkuste zadat Váš email. Můžeme Vás ujistit, že tento email nebude použit pro žádné obchodní nabídky, pokud jste nám nedali výslovný souhlas.

Poptat jednotku
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Kontaktujte nás
Máte zájem o koupi nebytové jednotky v HOUSE 64?
Zaregistrujte se prosím a my se Vám v co nejkratší době ozveme nazpět.
 
Mám zájem o:
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.house64.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.house64.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.house64.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.house64.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.