+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
Ceník kanceláře obchody
 

Nejen trendové kanceláře, ale i sklady ve špičkové kvalitě

19
únor
2019
Nejen trendové kanceláře, ale i sklady ve špičkové kvalitě

Zatímco budova HOUSE 64/II už naplno žije obchodním duchem, v části HOUSE 64/I se těšíme na další nové spokojené klienty. Přijďte se pokochat dokonalým zázemím pro svou firmu. Interiér rádi upravíme dle vašich představ a požadavků. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci připravené také pro sklady i pro případnou menší výrobu. Vhodné jsou jak pro začínající podnikatele, tak pro zralé společnosti.

Objekt je nejen reprezentativní, ale díky promyšleným detailům také velmi praktický na užívání. Nabízí různé velikosti kanceláří a skladových či výrobních prostor, které jsou harmonicky propojeny chodbami a společným prostorem s kuchyňkou i toaletami. Samozřejmostí je osobní i nákladní výtah či nakládací rampa.

U nás se rozhodně nebudete stresovat kvůli nedostatku manipulačního prostoru před budovou nebo hledáním parkovacího místa! Práce v HOUSE 64 je jednoduše na pohodu. Prostory k pronájmu se nachází na všech pěti podlažích, přičemž pro sklady a výrobu je určeno vždy 1 240 m² na druhém, třetím, čtvrtém a pátém podlaží.  

A jaké další benefity nabízí skladové a výrobní prostory?

-        lukrativní adresa téměř v centru Zlína na okraji bývalého Baťova areálu

-        frekventovaný prostor se snadnou dostupností

-        90 venkovních a 36 krytých parkovacích míst

-        v dosahu je veškerá důležitá infrastruktura: zastávka MHD, vlakové i autobusové nádraží, pošta, bankomat, státní instituce, poliklinika, restaurace, obchody apod.

-        vzdušnost a světlost díky proskleným plochám

-        osobní výtah

-        energetická úspornost

-        společná recepce s obsluhou

-        bezbariérový vstup

-        protipožární zabezpeční

-        nakládací rampa

-        nákladní výtah s nosností 4 200 kg

-        světlá výška stropů: 4,2 m

-        zatížení podlah: 350 kg/m²

-        skladové a výrobní prostory: 2.NP = 1 240 m², 3.NP = 1 240 m², 4.NP = 1 240 m² , 5.NP = 1 240 m²

 
Zpět na seznam
House 64 - Kanceláře a obchodní jednotky - Budova po kompletní rekonstrukci - Jako v New Yorku … ale s atraktivní cenou - Veškeré služby na dosah ...
Nabídka komerčních prostor - Katalog jednotek - Pronájem nebytových prostor - Lokalita - google a občanská vybavenost - Industriální srdce Zlína
Kontakt - Developer - Novinky
Ochrana osobních údajů
×
Jsme již v kontaktu?
Náš zrychlený přístup Vám pro příklad umožní zobrazení aktuálních cen a stažení karet bytů. Pokud jste již poptali jednotku již v minulosti, zkuste zadat Váš email. Můžeme Vás ujistit, že tento email nebude použit pro žádné obchodní nabídky, pokud jste nám nedali výslovný souhlas.

Poptat jednotku
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Kontaktujte nás
Máte zájem o koupi nebytové jednotky v HOUSE 64?
Zaregistrujte se prosím a my se Vám v co nejkratší době ozveme nazpět.
 
Mám zájem o:
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.house64.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.house64.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.house64.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.house64.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.