HOUSE 64, Zlín

Industriální atmosféra v centru zlína

Typy

Jednotek

Obchodní jednotky

Velkoryse řešení plochy ve standardu Shell&Core o výměrách 90 m² až 700 m² se dají variabilně přizpůsobit požadavkům klienta. Denní osvětlení prostřednictvím velkých prosklených výkladců zaručuje komfortní podnikatelský prostor a současně mu dodává luxusní a reprezentativní charakter.

Zjistit víc

Kanceláře

Kanceláře je možné propojovat a uzpůsobit k individuálním požadavkům klienta. V rámci větších ploch je možné vytvářet vlastní kuchyňky, serverovny, skladové prostory. Stejně tak je možné připravit samostatné vstupy kontrolované magnetickými kartami a zabezpečení prostor.

Zjistit víc

Parkování

Díky vysoké průchodnosti areálu je zde vysoký potenciál zákazníků. Snadná je také doprava do areálu, a to jak ze směru od Otrokovic, tak i z centra Zlína. Parkování je bezproblémové, kapacita nového parkoviště je až 150 automobilů.

Zjistit víc


O budově

HOUSE 64 je šestipodlažní samostatně stojící objekt s umístěním uprostřed obchodně-průmyslové zóny bývalého Baťova areálu v centru Zlína. Jedná se o stavebně dilatovanou budovu, která má půdorys ve tvaru písmene H, a tím je specifická. V koridoru (krčku) mezi budovami je kavárna ve svěžím industriálním duchu. Budova HOUSE 64 prošla kompletní rekonstrukcí v letech 2017 a 2019. Lokalita je tak nasátá svěží mladistvou atmosférou, kulturním duchem i obchodním baťovským odkazem.

image
image


O developerovi

Vše začalo zde. V areálu bývalých továren, kde navazujeme na Baťův odkaz a pokračujeme v jeho šlépějích zavedeného systému.

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.


IHNED

k pronájmu

19 722 m²

celková plocha

5

nadzemních podlaží

Poslední novinky

Co se u nás děje.

blog image

Coworking, home office nebo dedicated desk?

Dvanáct let zpět se za velkou louží rozmohl nový trend coworkingových neboli sdílených pracovních…

blog image

Albert - 12. budova ve Zlíně

První svého druhu ve Zlínském kraji Chybí vám obchod s potravinami v areálu Svit? Od letošního…

blog image

Nové parkovací plochy pro veřejnost

Rádi bychom vás informovali o nové možnosti parkování u 34. budovy. Nyní bude dostupných dalších 50…

blog image

Barum Czech Rally Zlín 2022

Zvuky motoru, praskající výfuky a všudypřítomná vůně benzínu… to neznamená nic jiného než Barum…

Naše další nemovitosti